2016/225
Georg Emil Libert (f. København 1820, d. sst. 1908)
Udsigt over en fjord med sejlbåde. Sign. G. Emil Libert 90. Olie på lærred. 34×49.
Enkelte retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. april 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud