12045/16
Tabriz tæppe, Persien. Medaljondesign. 20. årh.s slutning/21. årh. 323×235.
Frynser slidt i det ene hjørne.
Kunst, antikviteter & design, 5. november 2020
Vurdering
Hammerslag