12041/49
Børge Bokkenheuser (f. Hørsholm 1910, d. Humlebæk 1976)
Opstilling. Sign. Bokkenheuser 61. Olie på lærred. Rammemål 66×75 cm.
Kunst, antikviteter & design, 8. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag