2445/​77

Gustaviansk kommode af mahogni med plade af hvid marmor, beslag af messing. Sverige, 18. årh.s slutning. H. 85. B. 103. D. 54.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Løst nøgleskilt i øverste skuffe.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Dette emne er udgået