1814/571
Roald Als (f. Frederiksberg 1948)
Satiretegning. Sign. Roald Als, 17/4 07. Akvarel og tusch på papir. Lysmål 19,5×28,5.
God original stand med enkelte små håndteringsmærker. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 3. april 2018
Vurdering
Hammerslag