2024/631
Bo Bonfils (f. København 1941)
Udstillingsplakat fra Nationalmuseum Stockholm 1981. Usign. Offset plakat monteret på plade. Lysmål 98×61.
Håndteringsmærker. Mangler glas.
Moderne kunst og design, 9. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud