2103/355
Fransk prismekrone med burformet stel, klare og amatystfarvede prismer af slebet glas, monteret til el. 20. årh. H. 65. Diam. 57.
Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag