2103/​355

Fransk prismekrone med burformet stel, klare og amatystfarvede prismer af slebet glas, monteret til el. 20. årh. H. 65. Diam. 57.

Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021

Vur­dering

4.000 kr.

Hammerslag