2115/​596

Knud Odde (f. Frøslev, Stevns 1955)

“Miles Davies”. Sign. Odde. Litografi i farver. Lysmål 33×27.

Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.

Moderne kunst og design, 13. april 2021

Vur­dering

2.000 kr

Hammerslag

2.500 kr

27 bud

844719 2.500 kr
830764 2.400 kr
844719 2.300 kr
830764 (Autobud) 2.200 kr
844719 2.200 kr
830764 (Autobud) 2.100 kr
844719 2.000 kr
830764 1.950 kr
844719 1.900 kr
809963 (Autobud) 1.850 kr
844719 1.800 kr
809963 (Autobud) 1.750 kr
1007889 1.700 kr
809963 (Autobud) 1.650 kr
1007889 1.600 kr
809963 (Autobud) 1.550 kr
1007889 1.500 kr
809963 (Autobud) 1.450 kr
1007889 1.400 kr
809963 (Autobud) 1.350 kr
1007889 1.300 kr
809963 1.250 kr
846448 1.200 kr
809963 1.150 kr
846448 1.100 kr
809963 1.050 kr
846448 1.000 kr