2050/​8648

Russisk ikon med fremstilling af den siddende Gudsmoder. Tempera på træpanel. 20. årh. 22,5×16.

krakeleringer samt afskalninger.

Russisk tema, 7. december 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag