12138/171
Max Stentzer (f. 1882)
Køer på mark. Sign. Max Stentzer. Olie på lærred. Lysmål 44×64. Rammemål 55×74. Indrammet.
Behov for let overfladerensning.
Kunst, antikviteter & design, 23. september 2021
Vurdering
Hammerslag