Troels Wörsel (f. Århus 1950, d. Køln 2018)
Uden titel, 1976. Sign. med datering på bagsiden. Olie på lærred. 100×80.
Behov for let overfladerensning. Mindre afskalninger. Misfarvninger. Herudover god stand.
1056429 |