2142/904
Knud Peter Eel (f. Hellested 1914, d. Lemvig 1968)
Kystparti med forfalden mole, Oddesund. Sign. Eel. Olie på lærred. 45×65.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud