2142/322
Yacht gateleg table af mahogni. 20. årh. H. 75. L. 190. B. 40/120.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag