2124/16
Francisco Ruiz Morales (f. Madrid 1872, d. sst. 1944)
“Retiro Park in Madrid”. Utydeligt signeret. Olie på malepap. 42,5×48.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag