12013/151
Johannes Boesen (f. København 1847, d. Hellerup 1916)
Sommerlandskab ved Mølleåen. Sign. monogram. Olie på lærred. 27×44.
Behov for let overfladerensning.
Fra
Direkte
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Dette emne er udgået