1948/68
Barnestol af poleret bøge- og frugttræ med aftagelig bordplade. 19. årh.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. november 2019
Vurdering
Hammerslag