1948/​68

Barnestol af poleret bøge- og frugttræ med aftagelig bordplade. 19. årh.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 25. november 2019

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag