2142/9141
“Studden Bow Chain Flap” taske af sort læder med gyldne beslag, kædestrop, et rum med drejelås, to indvendige lommer og sort stof for. H. 12. x B. 23,5 x D. 4 cm.
Original dustbag medfølger.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Lidt ridser på læder. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag