1411/135
Et par svenske bergèrer af gråmalet og delvist forgyldt træ. Gustaviansk stil, 20. årh. (2).
Almindelig brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 10. marts 2014
Vurdering
Hammerslag
20 bud