2448/749
“Søværnspendel”. Tre pendler af hhv. rød- og orangelakeret metal. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 28. (3)
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.