2448/​749

Henning Klok

“Søværnspendel”. Tre pendler af hhv. rød- og orangelakeret metal. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 28. (3)

Stand

Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Auktion
Kategori
Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Solgt

Hammerslag

1.050 DKK  

2 bud

Tidspunkt Byder Bud
248892 1.050 DKK
1020704 1.000 DKK