Johannes Meyer Andersen (f. Skovshoved 1918, d. Ordrup 2005)
Part fra Gl. Skagen med udsigt til røde hustage. Sign. Johannes Meyer Andersen, Gl. Skagen 79. Olie på lærred. 44×51.
Behov for rensning.
146984 | ||
1117170 (Autobud) | ||
146984 | ||
1117170 (Autobud) | ||
913096 | ||
1117170 | ||
1059502 | ||
912014 |