Johannes Meyer Andersen (f. Skovshoved 1918, d. Ordrup 2005)
Kystparti fra Gl. Skagen. Sign. Johannes Meyer Andersen, Skagen 79. Olie på lærred. 41×50.
Behov for rensning. Enkelte stødmærker på lærred.
146984 | ||
1117170 (Autobud) | ||
913096 | ||
1117170 | ||
912014 | ||
908962 |