2440/4655
Luxemborg. 1852-ca. 2000. Samling i Schaubek-album og indstiksbog, oftes dobbeltsamlet med både stemplet og **/*. Særdeles fint besat med kun få mangler. Enorm katalogværdi! [ ** * ⊙ ]
Fra
i
Glostrup
Vurdering