11942/​52

Asger Jorn (f. Vejrum 1914, d. Århus 1973)

Udstillingsplakat fra Silkeborg Museum, 1983. Usign. Litografisk plakat i farver. Lysmål 77×52.

Kunst, antikviteter & design, 17. oktober 2019

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

400 DKK

400 DKK