2427/​95

Rokoko spejl i ramme af forgyldt træ. 18. årh.s midte. H. 155. B. 65.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret. Senere bagbeklædning.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?