2044/739
Ken Denning (f. Sønderborg 1957)
Komposition. Sign. på bagsiden Ken Denning, 2013. Olie på lærred. 170×180. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 27. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag