2439/​26

Fransk trumeau spejl i ramme af forgyldt og bemalet træ og gesso, rigt udskåret med perlestaf, bladværk og tandsnit. 19. årh. H. 115. B. 157.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Mindre afskalninger og afslag.

I Aarhus
Vur­dering

8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?