1739/1351
“Meisterstück” kuglepen af sort lak og forgyldt metal. L. 13,8 cm.
Original æske medfølger.
Fremstår med minimale brugsspor.
Smykker, 27. september 2017
Vurdering
Hammerslag
12 bud