1734/29
Victor Qvistorff (f. Aarhus 1882, d. København 1953)
Et fragtskib til kajs. Sign. V. Qvistorff 52. Olie på malepap. Lysmål 14×20.
Ældre malerier og møbler, 21. august 2017
Vurdering
Hammerslag
23 bud