2249/837
Otto Pedersen (f. Odense 1902, d. sst. 1995)
Nøgen kvinde. Sign. Otto P. Skulptur af udskåret træ. H. 40.
Moderne kunst og design (udskudt), 8. december 2022
Vurdering
Hammerslag
12 bud