2048/33
Sukkerskrin af glas med diamantslibning og monteringer af forgyldt metal. 20. årh. H. 9 cm L. 12 cm B. 9 cm.
lille afslag på hjørne, nøgle medfølger
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag