11947/4
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
Komposition fra serien “Mots” fra 2007. Sign. Alechinsky. Litografi i farver, nr. 31/90. 28×38. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 21. november 2019
Vurdering
Hammerslag