1839/578
Mogens Balle (f. København 1921, d. Asmindrup 1988)
Komposition. Sign. Balle. Akvarel på papir. Bladstørrelse 27×39.
Original stand. Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 25. september 2018
Vurdering
Hammerslag