2119/344
George III Bureau Bookcase af mahogni. England, 18. årh.s slutning. H. 225. B. 110. D. 51.
Proveniens: Erik Brandt
Mærker og skrammer. Defekt skindfelt. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag