2143/12
Et par franske empire kandelabre af forgyldt bronze, støbte med putti, hver med tre lysarme. 19. årh. H. 52. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag