2427/​251

Ubekendt kunstner, ca. 1900

Skulptur af patineret og kobberbelagt bronze i form af en hund. Usigneret. H. 8.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Fra i Aarhus
Vur­dering

1.500 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

21 bud

809557 (Autobud) 900 DKK
1155096 850 DKK
809557 (Autobud) 800 DKK
1155096 750 DKK
809557 650 DKK
1155096 (Autobud) 600 DKK
1065542 600 DKK
1155096 (Autobud) 550 DKK
1065542 500 DKK
1155096 420 DKK
1065542 (Autobud) 400 DKK
980695 380 DKK
1065542 (Autobud) 360 DKK
980695 340 DKK
1065542 (Autobud) 320 DKK
980695 300 DKK
1065542 (Autobud) 290 DKK
980695 280 DKK
1065542 270 DKK
980695 260 DKK
1065542 250 DKK