2427/251
Ubekendt kunstner, ca. 1900
Skulptur af patineret og kobberbelagt bronze i form af en hund. Usigneret. H. 8.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juli 2024
Vurdering
Hammerslag
23 bud