2427/251
Ubekendt kunstner, ca. 1900
Skulptur af patineret og kobberbelagt bronze i form af en hund. Usigneret. H. 8.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Fra
i
Vurdering
21 bud
809557 (Autobud) | ||
1155096 | ||
809557 (Autobud) | ||
1155096 | ||
809557 | ||
1155096 (Autobud) | ||
1065542 | ||
1155096 (Autobud) | ||
1065542 | ||
1155096 | ||
1065542 (Autobud) | ||
980695 | ||
1065542 (Autobud) | ||
980695 | ||
1065542 (Autobud) | ||
980695 | ||
1065542 (Autobud) | ||
980695 | ||
1065542 | ||
980695 | ||
1065542 |