2039/​44

Fire kaptainstole af mørkpoleret elmetræ. 20. årh.s begyndelse. (4)

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Løs i samlingerne.

Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.500 DKK

2.500 DKK