2039/44
Fire kaptainstole af mørkpoleret elmetræ. 20. årh.s begyndelse. (4)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Løs i samlingerne.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020
Vurdering
Hammerslag