1404/590
Victor Brockdorff (f. Frederiksberg 1911, d. Gentofte 1992)
Gadeparti fra København. Sign. V. Brockdorff 65. Olie på lærred. 65×81
Moderne kunst og design, 21. januar 2014
Vurdering
Hammerslag
27 bud