1320/786
Lars Dan (f. Hørsholm 1960)
Abstraktion over en blomst. Sign. på bagsiden Lars Dan 05. Olie på plade. 72×46,5.
Moderne kunst og design, 14. maj 2013
Vurdering
Hammerslag
13 bud