1812/1522
Samling af 13 juleskeer af forgyldt sterling sølv med emaljearbejde, 1971–1983. A. Michelsen. Vægt (13)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 22. marts 2018
Vurdering
Hammerslag
20 bud