2124/​9049

Louis Vuitton

“Alma” taske af rødt monogram Vernis læder, læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, lynlåsrum, to indvendige lommer og rødt stof for. Original hængelås og nøgler medfølger. H. 29 x B. 38 x D. 18 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser og pletter i læder og pletter på for. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 16. juni 2021

Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hammerslag