12138/7
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Komposition i grønt. Sign. Mogens Andersen. Litografi nr. 60/90. Motivmål 59,5×49,5. Bladmål 65,5×52. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 23. september 2021
Vurdering
Hammerslag