12116/31
Ubekendt maler, 19 årh
Portræt af en herre. Usign. Olie på lærred. Lysmål 73×58. Rammemål 90×75.
Lærred bør strammes op. Ramme med mindre defekter.
Kunst, antikviteter & design, 22. april 2021
Vurdering
Hammerslag