873/173
Dansk Louis XVI vægkonsol af forgyldt og bemalet træ med palde af hvid Carrara marmor. Antageligt Harsdorff, 18. årh.s slutning. H. 84. B. 60. D. 33.
Møbler, varia & tæpper, 20. september 2017
Vurdering
Hammerslag