12119/209
Ulrik Hoff (f. Frederiksberg 1938, d. København 2023)
Kornmark. Sign. Ulrik Hoff 96. Olie på lærred. Lysmål 64×82. Rammemål 69×87.
Kunst, antikviteter & design, 13. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
45 bud